خانه / ورق کامپوزیت طرح چروک

ورق کامپوزیت طرح چروک

ورق کامپوزیت طرح چروک

کریستالها و جواهرات قیمتی، ارزش خود را مدیون عواملی نظیر زیباییِ طبیعی، اصالتِ  ذاتی، استحکام و مقاومت در برابر فرسایش و نیز تلالو و جلوه گریِ خویش اند.آنها نور را به شکلی جادویی و تابناک در بافت متغیرِ خود بازمی تابانند.

ترکیبات معدنی پرمیوم باند در ورق های کامپوزیت سری “رینکل” با الهام از  کانی های درخشان به گونه ای طراحی شده که نور را در سطح خود منعکس نموده و با وجود بافت مخملیِ خود به آن درخشندگیِ خاص میبخشد.

ورق های کامپوزیت سری طرح چروک افزون بر زیبایی و درخشش چشمگیر و بازیِ ظریفِ نور در آن، دارای آلیاژی با کیفیت ویژه ، پوشش PVDF و ضخامت آلومینیومِ بسیار بالا و نیز خاصیت ضد حریق میباشد.

با توجه به تولید ورق کامپوزیت نسوز با گرید A2 ، قابلیت تولید ورق بصورت نسوز امکان پذیر می باشد .

این طرح ها از میان بیش از ۳۵۰ طرحِ کارشناسی شده با نگاهی فنی و زیبا شناسانه انتخاب و “برای اولین بار” ورق کامپوزیت طرح چروک توسط کارخانجات پرمیوم باند تولید و عرضه میگردند.

ویژگیها و کاربرد ورق کامپوزیت طرح چروک سِری رینکِل

علاوه بر تمامی مزیتهای شناخته شده ورق های کامپوزیت پرمیوم باند همچون وزن سبک،انعطاف پذیریِ بسیار بالا،نصب آسان ، مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف و نیز مقاومت در برابر آتش،کشش و فشار و همچنین دارا بودن بالاترین ثبات و کیفیت رنگی، ورقهای کامپوزیت سری رینکل بدلیل زیبایی و درخششِ چشمگیر و ضخامت قابل توجه پوسته و خاصیت ضدحریقِ آن ، قابل استفاده در تمامیِ  پروژه های کلان و برج های عظیم اداری و مسکونی میباشد.

ورق کامپوزیت طرح چروک ، در نماهای داخلی نیز با حفظ زیبایی و درخششِ کریستالی خود در انعکاسِ نور بویژه در نورپردازیهای هنری  و برتریهایی همچون عدم فرسایش ، عدم تغییر رنگ و عایق سانیِ صوتی و حرارتیِ آن، کاربرد ویژه ای می یابد.

برای مشاهده کالرچارت طرح چروک اینجا کلیک کنید .